rozliczanie kierowców

TMS rozwiązaniem problemów związanych z organizacją transportu: planowanie, monitoring i rozliczania

TMS to system, który na dobre zmieni chaos dobrze znany z każdej firmy transportowej w efektywnie działającą i doskonale poukładaną organizację, która działa zgodnie z najwyższymi standardami. System informatyczny TMS pozwoli na rozwiązanie najpopularniejszych problemów związanych z organizacją każdego transportu. O czym mowa?

Planowanie procesu terminowej dostawy

Im większa skala działania firmy transportowej czy spedycyjnej, tym większy chaos i większe ryzyko występowania pozornie drobnych błędów, które w czasie mogą urosnąć do niezwykle dużych przeszkód na drodze do rozwoju firmy. Dlatego też samo planowanie zlecenia transportu powinno stanowić odrębny proces biznesowy, od którego skuteczności zależy powodzenie całego przedsięwzięcia.

Transport Management System, dzięki swojej zaawansowanej funkcjonalności pomoże w efektywnym zaplanowaniu działań związanych z wieloma zleceniami w jednym czasie. Zadaniem systemu jest zoptymalizowanie trasy, a także przestrzeni ładunkowej, sprawne zarządzanie pracownikami, a także zautomatyzowanie podstawowych elementów procesu, które generują najwięcej ludzkich błędów.

rozliczanie czasu pracy kierowcy

Monitoring efektywności procesu biznesowego

Samo planowanie nie zagwarantuje nam zawsze powodzenia. Na szczęście sprawnie wdrożony TMS zapewni możliwość stałego śledzenia tras i przesyłek realizowanych przez naszą firmę, ułatwi weryfikację wydajności każdego elementu procesu biznesowego, a także będzie stanowiła realne wsparcie dla kierowców, czego dowodem jest aplikacja TMS Nawigator dostępna pod adresem https://mbis.pl/mkierowca/.

Dzięki temu z czasem w łatwy sposób zidentyfikujemy problemy, potencjalne wąskie gardła lub przestoje, które hamują produktywność organizacji i generują nadmierne koszty. Dzięki syntetycznej analizie wskaźników KPI stale dostarczanych przez system informatyczny, nasza firma może być spokojna o rozwój i ciągle usprawnianie wielu obszarów działalności.

rozliczanie czasu pracy kierowcy

Organizacja rozliczeń

Realizacja każdego zlecenia transportowego czy spedycyjnego nie może obyć się bez szeregu dokumentów, od listów przewozowych, przez faktury aż po noty obciążeniowe. Skuteczny system informatyczny TMS z załączonym modułem rozliczeniowym minimalizuje ryzyko problemów, a także redukuje czas niezbędny do realizacji wszystkich formalności. Szybkie wystawianie faktur, a także elektroniczny obieg dokumentów znacznie ułatwia rozliczenia z klientem i eliminuje powszechnie występujące błędy, które w obszarze rozliczeń generują dodatkowe koszty i zabierają sporo dodatkowego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *