Poszukujesz transportu do Wielkiej Brytanii? Oto skuteczny dostawca

Chcesz rozwijać swój biznes z kontrahentami z Wielkiej Brytanii? A może już to robisz, ale potrzebujesz dobrego przewoźnika? Skorzystaj z usług firmy, która od lat specjalizuje się w realizacji transportu do Wielkiej Brytanii.

Transport do Wielkiej Brytanii

Towary, jakie najczęściej dostarczamy do Zjednoczonego Królestwa to maszyny, elementy i części do statków, samolotów oraz żywność. Z kolei z Wielkiej Brytanii do Polski importujemy środki chemiczne i inne produkty tego przemysłu, a także oświetlenie dekoracyjne i inne towary drobnicowe. Do ich przewozu należy używać pojazdów o odpowiedniej ładowności i specyfikacji, ale to nie jedyne utrudnienia.

Transport towarów do Anglii

Przepisy ruchu drogowego na terenie Unii Europejskiej różnią się nieco od tych na terenie Wielkiej Brytanii. Zasadniczą różnicą w ruchu kołowym jest także poruszanie się lewą stroną jezdni. Polscy przewoźnicy wykonujący transport towarów na wyspach muszą mierzyć się z wieloma trudnościami, a także ograniczeniami, jakie dotknęły ich po wystąpieniu Wielkiej Brytanii z UE. Dlatego polskim przedsiębiorcom często trudno znaleźć firmy podejmujące się transportu towarów do i z tego kraju. Nie jest to jednak niemożliwe.

Przewóz towarów — spedycja międzynarodowa

Firma Important Cargo Traffic (ICT – transport do Wielkiej Brytanii) oferuje usługi spedycyjne wszelkiego rodzaju. Zarówno transport jednej palety, jak i ładunków całopojazdowych. W tym transport wielkogabarytowy i transport drobnicowy. Ta firma zrzesza polskich przewoźników, którzy od lat wykonują transport międzynarodowy. Kierunek taki jak Wielka Brytania jest im bardzo dobrze znany i transport drogowy mogący stanowić wyzwanie dla innych, dla nich jest dniem powszednim.

ICT spełnia wymogi Głównego Inspektora Transportu Drogowego

Aby wykonywać przewozy do Anglii, należy posiadać niezbędne certyfikaty, których liczba jest ograniczona. Przewoźnicy ICT posiadają takie certyfikaty i kierunek brytyjski jest dla nich w pełni otwarty. Dzięki temu możesz w pełni wymieniać towary ze Zjednoczonym Królestwem. Dostosowane do zlecenia pojazdy, przewoźnik ICT dostarczy pod wskazany adres. Dlatego grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Do transportu różnych ładunków ICT wykorzystuje standardowe plandeki 24 tonowe, zestawy, solówki, busy, chłodnie, auta specjalistyczne niskopodwoziowe, platformy pozwalające na przewóz kontenerów, a także towarów ponadgabarytowych. Dlatego, jeśli współpracujesz z Wielką Brytanią i potrzebujesz pewności i bezpieczeństwa w logistyce, sprawdź ofertę ICT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *